امروز : ۲/ تیر /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۳۱

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

۳۰ خیابان شهر لنده شبکه انتقال آب ندارند

بدلیل نبود شبکه‌های انتقال آب شُرب سالم به این خیابان‌ها، اکنون با نارضایتی گسترده مردمی مواجه هستیم و از سویی نیز متاسفانه، اعتبارات لازم برای احداث این خطوط انتقال نداریم.

وی افزود: علاوه بر مشکلات عنوان شده، وضعیت شبکه‌های آبرسانی بیش از ۳۵ خیابان و کوچه شهر لنده نیز فرسوده است که باعث شکستگی دائمی خطوط انتقال آب در این خیابان‌ها و کوچه‌ها می‌شود.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از ابتدای امسال، اقدامات خوبی در جهت تعویض و اصلاح شبکه برای ۱۵ خیابان با همکاری شهرداری و شورای شهر بواسطه اعطای مجوز برای حفاری را شروع کرده‌ایم، یادآور شد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر خط لوله و شبکه‌سازی توسط کارکنان مجموعه این اداره در سطح شهرستان و با اعتبارات داخلی اجرایی شد.

داورپناه از صرفه‌جویی پنج میلیارد ریالی در این ارتباط هم خبرداده و خاطرنشان کرد: برابر مناقصه‌ای که شرکت آب و فاضلاب استان برای اصلاح و توسعه شبکه آب شهر لنده منتشر کرده‌، بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر دیگر از شبکه‌های آبرسانی در سطح این شهر توسط پیمانکار در حال اجرا است.

وی از جذب ۸۰ درصدی بیش از ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سال ۱۴۰۱ هم خبرداد و تصریح کرد: اعتبارات حوزه آب در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، باتوجه‌ به مشکلاتی که در این بخش در سطح شهر لنده مرکز شهرستان وجود دارد، نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

 

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط