امروز : ۹/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۰:۳۷

  • صفحه نخست
  • حقوق و قضایی
  • اولتیماتوم دادستان دنا به مدیران/ باهرکس که ورزشکاران را حمایت نکند برخورد قانونی می کنیم

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اولتیماتوم دادستان دنا به مدیران/ باهرکس که ورزشکاران را حمایت نکند برخورد قانونی می کنیم

دادستان دنا با وعده پی‌گیری نسبت به وضعیت مدال‌آوران شهرستان لب به اعتراض گشود.

به گزارش راه سلام/ دادستانی دنا به وضعیت نامطلوب قهرمانان ورزشی دنا ورود کرد.

قهرمانان مدال آور پارالمپیکی، جهانی، آسیایی و کشوری رشته های مختلف ورزشی در شهرستان دنا به خصوص شهر سی سخت هستند که مورد بی مهری زیادی از سوی مسئولان استانی قرار گرفته اند.

این قهرمانان همواره علاوه بر بی اعتنایی مسئولان ورزشی از نبود امکانات مناسب ورزشی، تجهیزات و محل تمرین خود گلایه هایی دارند ولی تا کنون هیچ ترتیب اثری داده نشده اشت.

این مدال آوران با هزینه های شخصی خود تمرین کرده و به مسابقات رفته اند و با دست پر برگشته اند.

اما امروز در اقدامی کم نظیر، افشین دادستان دنا به چگونگی تمرینات و محل تمرین این قهرمانان ورود کرد و طی نشستی با دو خواهر و برادر قهرمان شهر سی سخت، سحر ضیایی و محمدرضا ضیایی، حمایت همه جانبه خود را از آنها اعلام و به آنها قول داد که تا رفتن آنها به مسابقات از آنها پشتیبانی خواهد کرد.

سید هدایت‌الله افشین، دادستان دنا گفت: با هر کسی به هر نحوی باعث وقفه در تمرینات شما و فاصله گرفتن شما از میادین قهرمانی شود برخورد خواهیم کرد چرا که شما از افتخارات و الگوی فرزندان ما هستید و کسب این مدالها کاری بس سخت است که این مهم مگر با تلاش و همت فراوان میسر نمی شود.

دادستان دنا افزود: شما باید در محلی مناسب به تمرین بپردازید و هیج دغدغه ای نداشته باشید، باید فکر و ذهنتان نسبت به همه چیز آزاد باشد و تمام تمرکز شما به تمرین کردن و آماده شدن برای مسابقات باشد نه اینکه هر روز برای محل تمرین مشکل داشته باشید.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط