امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۳:۲۴

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

سارق تجهیزات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج دستگیر شد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارق تجهیزات و امکانات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج توسط برخی از اعضای هیئت‌های ورزشی خبر داد.

عین الله دهقان در گفت‌وگو با راه سلام اظهار داشت: در سرقت اخیر تجهیزات و امکانات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سارق توسط اعضای برخی از هیئت‌های ورزشی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد و اموال به سرقت رفته استرداد گردید و میزان خسارات وارده ناشی از سرقت توسط کارشناسان ذی ربط برآورد شده که در حکم نهایی لحاظ و به حساب اداره کل واریز خواهد شد.

وی گفت: برای حفاظت و صیانت و نگهداری و مدیریت مجموعه ۱۵ هزار نفری یاسوج چارت سازمانی مصوب شد که در آن ۱۲ نفر نیرو در آن پیش بینی شده و اگر شرایط جذب حداقل هشت نفر مهیا شود مشکلات و معضلات این مجموعه بزرگ در این زمینه به حداقل ممکن خواهد رسید.

دهقان ابراز کرد: خوشبختانه در سفر دوم رییس جمهوری به استان و عنایت ویژه استاندار برای تکمیل، تعمیر و تجهیز این مجموعه اعتبار قابل توجهی پیش بینی و مصوب گردید که در صورت ابلاغ و تخصیص بموقع، این پروژه مهم در کنار سایر پروژه‌های اساسی از جمله هتل ورزش می تواند به بهره‌برداری کامل رسیده و نقش بسیار موثری در جهت توسعه و پیشرفت ورزش استان ایفا کند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مشکل اساسی در بحث حفظ و نگهداری اماکن ورزشی بویژه مجموعه‌های بزرگ کمبود یا نبود نیروی انسانی است.

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر یاسوج که بعدها به نام ورزشگاه شهدای دولت نیز تغییر نام یافت در سال ۸۳ در زمینی به مساحت ۳۲ هزار متر مربع و با اعتبار اولیه ۱۲ میلیارد ریالی در دولت نهم کلنگ‌زنی شد.این ورزشگاه در انتهای خیابان تختی در شمال غرب شهر یاسوج و در یک مسیر دست‌یافتنی و در یک جانمایی درست واقع شده است.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط