امروز : ۱/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۰۹

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

فنونی زاده: وقتش رسیده گل محمدی از پرسپولیس برود

پیشکسوت فوتبال در واکنش به استعفای گل‌محمدی گفت: هم او و هم پرسپولیس نیاز به فضا و تجربه جدید دارند.

به گزارش راه سلام، مرتضی فنونی‌زاده در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: واقعاً در مورد تساوی مقابل مس رفسنجان نمی‌شود حرفی زد و چه تحلیلی بخواهم از بازی داشته باشم؟ تیمی که ۵ بازی قبلی خودش را شکست خورده هم می‌آید از پرسپولیس امتیاز می‌گیرد. من برای مس رفسنجان احترام قائلم ولی وضعیت این تیم در بازی‌های قبل را ببینید. اگر پرسپولیس نخواهد این بازی‌ها را ببرد پس در کدام بازی‌ها می‌خواهد امتیاز بگیرد؟ چیزی هم یاد گرفته‌اند که هر بازی داوری را بهانه می‌کنند. داور اشتباه کرد درست ولی شما دربی را می‌توانی به داوری ربط دهی، مقابل تیمی مثل مس نباید حرف از داوری باشد. مس دو شکست ۴ گله در بازی‌های قبلش داشته است. شما هم ۴ گل می‌زدید دوتایش را داور نمی‌گرفت و باز هم برنده می‌شدید.

وی افزود: قبول دارم اشتباهات داوری زیاد است و در این بازی هم به ضرر پرسپولیس شد ولی نباید ضعف فنی را هم در سایه قرار دهیم و از یاد ببریم. تیم مشکلات فنی زیادی دارد و کسی به آنها اشاره نمی‌کند. ما هم به عنوان دلسوز اگر حرفی می‌زنیم به آنها بر می‌خورد و فکر می‌کنند با آنها دشمنی داریم. مگر دلسوزتر از من برای پرسپولیس وجود دارد؟

پیشکسوت فوتبال در واکنش به استعفای گل‌محمدی گفت: این موضوع دیگر خسته کننده شده است. گل‌محمدی ۳ سال در استقلال بوده و ۳۰ بار استعفا داده است و هر بار رد می‌شود. مگر مسخره بازی است. اگر تو واقعاً می‌خواهی استعفا بدهی چرا می‌مانی؟ کسی که واقعاً بخواهد برود نمی‌توانند جلوی او را بگیرند. با این وضعیت شأن پرسپولیس هم زیر سوال می‌رود. من دوستانه به گل محمدی گفتم از تیم برود و هم به خودش استراحت بدهد و یک ریکاوری کند و به دنیای مربیگری برگردد و هم اجازه دهد پرسپولیس نام جدیدی را تجربه کند و فضای جدیدی در این تیم ایجاد شود. من در نیم فصل اول بازی خوب از پرسپولیس به ندرت دیدم و حتی بازی‌های را هم که برده جذاب نبودند. تیم حرفی برای گفتن ندارد و همه بازی‌ها یا مساوی می‌شود و یا بردهای ناپلئونی می‌آورند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط