امروز : ۲۴/ خرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۱۵:۱۰

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

واکنش پر از خشم نکونام به رأی پرسپولیس و سپاهان

روزی که با صدای بلند اعلام کردم قانون فوتبال را باید علی دایی و فوتبالی‌ها بنویسند به خاطر همین روزها بود.

راه سلام/  از روز اول مشخص بود امتیازات را برمی‌گردانند

سرمربی استقلال می‌گوید که بخاطر ساده لوحی آنها بوده است که در قضیه سقف بودجه، سرشان کلاه رفته است.

واکنش پر از خشم نکونام به رأی پرسپولیس و سپاهان

به گزارش راه سلام به نقل از “ورزش سه”، از همان دقایق اولیه اعلام رأی کمیته استیناف و برگرداندن امتیازات سپاهان و پرسپولیس مشخص بود که این موضوع با واکنش تند باشگاه استقلال روبرو می‌شود. آبی پوشان ابتدا بیانیه‌ای را منتشر کرده و امروز را روز بی قانونی در فوتبال ایران لقب دادند و سپس علی سامره، سرپرست آبی‌ها در گفتگو با رسانه‌ها، به شدت از رأی صادره انتقاد کرد.

حالا نیز متن صحبت‌های جواد نکونام و اعتراض تند او به رأی کمیته استیناف، در اختیار رسانه‌ها قرار داده شده است. جایی که سرمربی آبی‌ها اعتقاد دارد بابت ساده لوحی خود استقلالی‌ها، بر سر آنها کلاه رفته و مثل روز روشن بود امتیازهای سپاهان و پرسپولیس بازمی‌گردد.

1971511

دلم به حال باشگاهی می‌سوزد که حقش را در روز روشن خورده‌اند

روزی که با صدای بلند اعلام کردم قانون فوتبال را باید علی دایی و فوتبالی‌ها بنویسند به خاطر همین روزها بود. من اگر حرفی می‌زنم دلم به حال باشگاهی می‌سوزد که حقش را در روز روشن خورده‌اند. اگر بخواهم درباره مشکلاتی که قانون سقف بودجه برایمان ایجاد کرد بنویسم ۱۰ جلد کتاب می‌شود.

دیگر حرف از عدالت نزنید

فقط از دوستان خواهش می‌کنم که دیگر در این فوتبال حرف از عدالت نزنند. هوادار استقلال دیگر نمی‌پذیرد که در این فوتبال رقابت برابر، فیرپلی و جوانمردانه وجود دارد. كجا هستند دوستانى كه ميگفتند نتايج تیم‌های متخلف سه بر صفر می‌شود؟! الان جواب هوادار استقلال را چه کسی می‌دهد؟ من بغضم می‌گیرد وقتی می‌بینم بچه‌ای ۱۰، ۱۲ ساله با مشکلات جسمانی شدید از هزار کیلومتر آن طرف‌تر خودش را به کمپ استقلال می‌رساند و پدر و مادرش می‌گویند استقلال تمام زندگی‌اش است. من عشق واقعی را در همین کمپ استقلال دیده‌ام. اینجا هوادرانی دیده‌ام که هزارتا مثل نکونام باید جلویشان کمر خم کنند. من الان به این هواداران چه بگویم؟ بگویم قانون فقط برای استقلال بود؟

از شنیدن خبر بازگرداندن امتیازات شوکه نشدیم

البته من و بازیکنان از شنیدن خبر بازگردان امتیازها شوکه نشدیم چون مثل روز روشن بود این اتفاق می‌افتد. فقط دلم برای تیمم می‌سوزد. می‌دانید همین رعایت سقف بودجه چقدر تیم من را درگیر کرد؟ چندین و چند ساعت جلسه گذاشتیم؟ چقدر با بازیکنان چانه زدیم؟ چقدر گفتیم قراردادها را کم کنید و بچه‌ها از حق خود گذشتند؟ در حالی که رقیبان استقلال از خریدهای خود لذت می‌بردند، تمام فکر و ذکرمان این بود که قراردادها را کاهش دهیم.

1971510

چرا سر استقلال کلاه گذاشتید؟

از قبل از شروع فصل درگیرش بودیم تا همین الان که هنوز قرارداد یوسو سسما مربی بدنساز اسپانیایی تیم ثبت نشده است. همين دو روز گذشته داشتيم بخاطر قراردادش دعوا مي‌كرديم. هنوز درگیر این هستیم که قرارداد بازیکنان کم شود. آقایان نمی‌خواستید قانون را رعایت کنید چرا ما را درگیر این چیزها کردید؟ چرا سر استقلال کلاه گذاشتید؟ از روز اول می‌گفتید همه چیز الکی است!

از ساده لوحیمان بود که سرمان کلاه گذاشتند

البته ساده لوحی خودمان هم بود که سرکارمان گذاشتند. فقط می‌گویم طفلکی بازیکنان استقلال که فداکارانه مبلغ قراردادشان را کم کردند تا قانون اجرا شود. الان هم بيايند و قرارداد بازيكنان و كادر را به حالت اول برگردانند. در کل این امتیازها نوش جان رقبا که هم تیم خوب بستند و هم اینکه سرشان کلاه نرفت و کار خودشان را کردند. به مصاحبه‌هاى اول فصل من خوب دقت كنيد متوجه مي‌شويد این وسط فقط استقلال و هوادارانش مظلوم بودند و اینقدر سختی کشیدند و حرص خوردند.

مي‌جنگيم ولى بدانيد چه بر سر من و تيمم آوردند 

با وجود همه مشکلاتی که داشتیم، بازیکنان ما فداکاری کردند و هنوز هم می‌گویم باید تک تک آنها را طلا گرفت. امسال با همه مشکلاتی که بود مرد و مردانه جنگیدند و از آنها تشکر می‌کنم. از اين به بعد هم مي‌جنگيم ولى بدانيد چه بر سر من و تيمم آوردند. امسال در ماجرای اخیر استقلال و هوادارانش خیلی چیزها را فهمیدند.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط