امروز : ۴/ مرداد /۱۴۰۳ - ساعت ۲۱:۵۷

جدیدترین خبر ها

تبلیغات

پر بازدیدها

اولین بازارچه دائمی صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد کلنگ‌زنی شد

 با حضور معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اولین بازارچه دائمی صنایع‌دستی در یاسوج – مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد – کلنگ زنی شد.

به گزارش راه سلام و به نقل از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، علی اصغر شالبافیان، معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این مراسم  گفت: این بازارچه نقش مهمی در رونق فروش تولیدات هنرمندان صنایع‌دستی دارد.

وی با تقدیر از همکاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج، مدیرکل بانوان استانداری و معاونت صنایع‌دستی استان، تصریح کرد: همدلی مسئولان در اجرای طرح های گردشگری و صنایع‌دستی سبب رونق اقتصادی برای مردم می شود.

شالبافیان خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه به توسعه زیرساخت های گردشگری و صنایع دستی در مناطق کم برخوردار مانند کهگیلویه و بویراحمد دارد.

وی با تقدیر از حضور معاون زنان و خانواده رئیس جمهوری در آیین کلنگ زنی بازارچه دائمی صنایع‌دستی یاسوج، تصریح کرد: ان‌شاءالله با پیگیری های هئیت دولت و دستاوردهای دور دوم سفر به زودی شاهد افتتاح این بازارچه خواهیم بود.

او بیان کرد: در دوم سفر رئیس‌جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد طرح های بزرگ اشتغال‌زایی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی افتتاح و کلنگ زنی شده که نوید بخش اشتغال‌زایی خوبی برای جوانان این استان خواهد بود.

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط